Зрушення у питанні кадрового забезпечення Самгородоцького пункту ШМД

29 березня головою районної ради Віктором Слободянюком було проведено нараду з питання, яке довгий час залишається невирішеним – початок роботи пункту тимчасового базування екстреної медичної допомоги в с. Самгородок та його кадрове забезпечення.

Участь у обговоренні проблеми взяли головний лікар КУ «Козятинського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради»  Олександр ДЗЕМА,головний лікар КП «Козятинська ЦРЛ Вінницької обласної ради» Володимир Гуцол, головний лікар Хмільницької станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної ради Інна Брославська, завідуюча Козятинською підстанцією Хмільницької СШМД Лариса Лукашук, Самгородоцький сільський голова Микола Чернипко та фермера ФГ «Лоза» з с.Лозівка, депутат районної ради Василь Демидюк.

Пункт тимчасового базування екстреної медичної допомоги ніяк не може розпочати повноцінну роботу через гостру нестачу кадрів. Причиною цього, як зазначили фахівці, є небажання молодих спеціалістів працювати у селі, житлова проблема, високі вимоги та специфіка роботи, рівень заробітної плати. А залучати до чергування на пункт спеціалістів з амбулаторії немає можливості, оскільки вони і без того працюють шість днів на тиждень.

Вислухавши думки  присутніх, голова районної ради наголосив, що оскільки пункт екстреної допомоги передбачений у с. Самгородок, то необхідно докласти спільних зусиль, аби забезпечити його функціонування.

О. Дзема та І. Браславська розповіли про три ймовірних кандидатури для роботи. А тим часом, поки все вирішиться і усі необхідні документи ними буде зібрано, діяльність пункту забезпечуватиметься за рахунок кадрів Козятинської підстанції Хмільницької СШМД, яка наразі задовольняє потреби громадян у екстренній медичній допомозі. Також працюють підрозділи ЦПМСД в режимі невідкладної допомоги.

Присутніми обговорювався варіант перепрофілювання у подальшому частини приміщень колишньої дільничної лікарні, які зараз простоюють, під житло для медичних працівників.

При умові подальшого переведення пункту тимчасового базування в пункт постійного базування, він зможе обслуговувати частину Калинівського, Липовецього, Погребищанського районів, населені пункти яких прилягають до Самгородоцької зони, що і передбачається системою екстреної медичної допомоги.

Віктор Миколайович подякував усім за небайдужість та співпрацю і зазначив, що триматиме дане питання під контролем, для чого 10 квітня проаналізує проміжну інформацію щодо вжитих заходів основними виконавцями (ЦПМСД, Козятинська підстанція Хмільницької СШМД).

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація