Звернення голови районної ради Віктора Слободянюка з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської трагедії

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

31 рік тому, 26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що привела до негативних екологічних, медичних, соціально-економічних наслідків.

Сьогодні Чорнобиль — це майже  10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження, 129 населених пунктів. Це 160 тисяч людей, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця.

Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці. Ми згадуємо пожежників, міліціонерів, військових, авіаторів, енергетиків... Ці герої за покликом серця і обов’язку у перші дні прибули до Чорнобиля і практично голими руками закрили жерло зруйнованого реактора. Вічна пам’ять тим, кого вже з нами немає… Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного з нас, назавжди залишаючи у народній пам’яті подвиг бійців з радіоактивним лихом.

Шановні ліквідатори, прийміть слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Ми віддаємо належне вашій  мужності і самовідданості. Нові покоління українців повинні знати імена героїв-ліквідаторів, відданих синів своєї Вітчизни і справжніх героїв та  патріотів. 

Щиро бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!

 

 

З повагою,

Голова районної ради                                                                            Віктор СЛОБОДЯНЮК 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація